Політика конфіденційності

· Ми перевели цю документа з англійської для вашої зручності. Якщо з якої-небудь причини вони конфліктують англійською мовою матиме перевагу.

· Cybo допомагає людям знайти бізнес. Cybo користувачі можуть переглядати бізнесу.

 
 

· Використання Cybo ви дозволите збору та використання особистої інформації, викладені в цій політиці конфіденційності.

 
 

· Cybo збирає представлені користувачем інформацію про обліковий запис для відправки повідомлень, пов'язаних з Cybo.

 
 

· Деякі з інформації, зібраної явно не заповнюється користувачем; ми записуємо тип браузера, IP-адреса, URL просив, посилаючись URL і часу. Ця інформація допомагає нам діагностувати проблеми з сервером і поліпшити наше обслуговування.

 
 

· Ми залишаємо за собою право передавати вашу особисту інформацію у випадку передачі права власності на Cybo, таких, як придбання або злиття з іншою компанією.

 
 

· Як і більшість веб-сайтів, Cybo вимагає кукі, щоб функціонувати належним чином. Ми використовуємо стандартні заходи для захисту вашої інформації.

 
 

· Незалежні постачальники, у тому числі Google, використовують куки для показу реклами, ґрунтуючись на попередніх відвідуваннях Вами цього сайту. Це дозволяє їм та їхнім партнерам показувати рекламу, ґрунтуючись на відвідуваннях Вами цього сайту та/або інши

 
 

· Ви можете відмовитися від файлів cookie Google пов'язаних з комерційною рекламою, перейшовши Налаштування реклами

 
 

· Альтернативно, Ви можете відмовитися від використання файлів сторонніх постачальників, пов'язаних з комерційною рекламою, відвідавши youradchoices.com

 
 

· Ми користуємося інструментом "Google Analytics" для збору інформації про використання сайту. Google Analytics збирає інформацію про те, як часто користувачі відвідують цей сайт, які сторінки при цьому вони відвідують і якими ще сайтами вони користувалися

 
 

· Ми використовуємо "Advertiser Features" в Google Analytics, в тому числі демографічні звіти і звіти за категоріями інтересів.

 
 

· Як Google використовує дані, коли Ви користуєтеся партнерськими сторінками або додатками.

 
 

· Google дозволяє відмовитися: не дозволить Google Analytics використовувати Ваші дані.

 
 

· Ми використовуємо різні служби Google або API (напр. Google Maps API). Ось посилання на Політику конфіденційності Google.

 
 

· Сайт призначений для широкої аудиторії і не призначений для дітей віком до 13 років. Якщо ви розмістите контент для публічного перегляду на сайті, ми можемо поширювати таку вмісту загальної для більш широкої аудиторії, поділившись нею з третіми сторонами.

 
 

· Ми сайту США розроблений і призначений для американської аудиторії.

 
 

· Якщо у Вас виникли питання, будь ласка, зв'яжіться з нами.

 
 

Головна - Жовті сторінки Cybo та пошук фірми
Cybo Company
Oregon, United States

Дякуємо за інтерес до Cybo.

  
 

Слідкуйте за оновленням інформації та новими змінами на сайті.